piątek, 17 maja 2013

Man of Steel!Wielkimi krokami zbliża się prawdopodobnie najważniejsza dla mnie premiera kinowa tego roku - "Man of Steel"! Producentem i głównym pomysłodawcom jest Christopher Nolan, za reżyserię odpowiada Zack Snyder. To są goście których uwielbiam! Pierwszego głównie za trylogię o Mrocznym Rycerzu, ale również za świetną "Incepcję" i bardzo dobre "Prestiż" oraz "Memento". Snyder z kolei dał widzom genialne "300" oraz "Watchmen" - jedne z moich ulubionych ekranizacji komiksów, jedną z najpiękniejszych animacji ostatnich lat "Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole", czy bardzo efekciarskie "Sucker Punch". Jedno o nim trzeba powiedzieć, gość ma swój unikatowy styl! Za scenariusz odpowiada David S. Goyer scenarzysta m.in trylogii "Blade" czy "Batman Begins". Za efekty specjalne odpowiada ekipa z WETA Digital, to dzięki nim mogliśmy podziwiać piękno Pandory w Avatarze bądź Śródziemie we Władcy Pierścieni. Jedno jest pewne, efekty specjalne będą dopieszczone perfekcyjnie!
Obsada filmu prezentuje się imponująco! W głównej roli Henry Cavill znany z "Dynastii Tudorów" bądź "Immortals", wielokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams w roli Lois Lane, Michael Shannon jako Generał Zod! Prócz nich m.in Kevin Costner, Russel Crowe, Diane Lane, Laurence Fishburne.
Warner Bros zaprezentował do tej pory 3 trailery oraz 5 telewizyjnych spotów. Wyglądają one wprost rewelacyjnie, a twórcy zarzekają się, że to co możemy w nich zobaczyć to tylko ułamek tego co nas czeka w kinach!  Zapowiada się jeden z najbardziej epickich filmów tego roku! Premiera w Polsce już 21 czerwca!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz